Personale

 Dann Handberg Madsen

Indehaver / Owner
Dann Handberg Madsen 

Direkte telefon.: 9694 3016
Mail: dann@je.dk

Bo Handberg Madsen

Direktør / Executive Director
Bo Handberg Madsen

Direkte telefon: 2682 2706
Mail: bo@je.dk

Karsten Andersen

Salgschef for Konceptsalg / Sales Manager for Concept Sales
Karsten Andersen

Direkte telefon: 9694 3014
Mail: karsten@je.dk 

Helle Boddum Jensen

Salgsbackup for Konceptsalg / Sales Backup for Concept Sales
Helle Boddum Jensen

Direkte telefon: 9694 3021
Mail: helle@je.dk 

Patrick Fugl

Salg- & Indkøbschef for Produktsalg / Sales and Purchasing Manager for Product Sales
Patrick Fugl

Direkte telefon: 9694 3022
Mail: patrick@je.dk

Mette Risvig Preddey

Key Account Manager
Mette Risvig Preddey

Direkte telefon: 7217 0740
Mail: mette@je.dk

Per Schjemte

Sælger / Sales
Per Schjemte

Direkte telefon: 2297 3526
Mail: per@je.dk

Kasper Våtevik

Sælger / Sales
Kasper Våtevik

Direkte telefon: 2062 5599
Mail: kasper@je.dk

Stine Toftbjerg

Sælger / Sales
Stine Toftbjerg

Direkte telefon: 9694 3015
Mail: stine@je.dk

Keld Lennart Bergdahl

Indkøber & Ordrebehandler / Purchaser & Order Processor
Keld Lennart Bergdahl

Direkte telefon: 9694 3026
Mail: keld@je.dk

Jørgen Hansen

Salg & Logistik / Sales & Logistics
Jørgen Hansen

Direkte telefon: 9694 3027
Mail: jorgen@je.dk

Lea Wullum

Salgs- & Indkøbselev / Sales Trainee
Lea Wullum

Direkte telefon: 9694 3012
Mail: lea@je.dk

Kári Hentze

Område chef Færøerne & Island / Area Manager Forøya & Iceland
Kári Hentze

Direkte telefon: 00298 310386 / 210386
Mail: kari@je.fo

Lene Kreutzfeldt Hansen

Administrations- & Økonomichef / Administration and Finance Manager
Lene Kreutzfeldt Hansen

Direkte telefon: 9694 3013
Mail: lene@je.dk

Louise Amstrup Nielsen

Bogholder / Bookkeeper
Louise Amstrup Nielsen

Direkte telefon: 9694 3011
Mail: bogholderi@je.dk

 
Henriette Flensborg Nielsen

Mediegrafiker / Media Graphic Designer
Henriette Flensborg Nielsen

Direkte telefon: 9694 3010
Mail: henriette@je.dk

Bente Meldgaard

Mediegrafiker / Media Graphic Designer
Bente Meldgaard

Direkte telefon: 9694 3019
Mail: bente@je.dk

Andreas Handberg Madsen

B2B, Handel & Marketingselev / B2B, Sale & Marketing Trainee
Andreas Handberg Madsen

Jan Kruse Hansen

Grafisk Medarbejder / Graphic Employee
Jan Kruse Hansen

Edita Jazdauskiene

Broderi & Tekstiltryk / Textile Print & Embroidery
Edita Jazdauskiene

John Würtz

Broderi & Tekstiltryk / Textile Print & Embroidery
John Würtz

Gitte Vestergaard Knudsen

Broderi & Tekstiltryk / Textile Print & Embroidery
Gitte Vestergaard Knudsen

Per Bak-Kristensen

Lagermedarbejder / Warehouse Employee
Per Bak-Kristensen

Svarer inden for 1 time

- inden for vores normale åbningstider

Gratis

- første layout og korrektur er gratis

Prismatch

- vi giver prisgaranti