PERSONALE

__________
Salg

Mette

 

 

Salgsansvarlig
Sales manager

Mette Risvig Preddey

Direkte telefon: 7217 0740
Mail: mette@je.dk

Lea

Salgskonsulent
Sales

Lea Wullum

Direkte telefon: 9694 3012
Mail: lea@je.dk

Kasper

Salgskonsulent
Sales

Kasper Våtevik

Direkte telefon: 2062 5599
Mail: kasper@je.dk

Charlotte

Salgskonsulent
Sales

Charlotte Thoft Pedersen

Direkte telefon: 9694 3024
Mail: charlotte@je.dk

Jørgen

Salgskonsulent & Logistik
Sales & Logistics

Jørgen Hansen

Direkte telefon: 9694 3027
Mail: jorgen@je.dk

John

Salgskonsulent
Sales

John Würtz

Direkte telefon: 4086 6070
Mail: john@je.dk

Kari

Områdechef Færøerne & Island
Area Manager Forøya & Iceland

Kári Hentze

Direkte telefon: 00298 310386 / 210386
Mail: kari@je.dk

__________
Administration

& økonomi

Lena

 

 


Administration & Bogholder
Bookkeeper

Lena Hagner

Direkte telefon: 9694 3011
Mail: bogholderi@je.dk

Bo

Direktør
Executive Director

Bo Handberg Madsen

Direkte telefon: 2682 2706
Mail: bo@je.dk

__________
Webshop

& ordrebehandling

Lene

 

 


Webansvarlig

Lene Kreutzfeldt Hansen

Direkte telefon: 9694 3013
Mail: lene@je.dk

Patrick

Merchandise & Specialshop ansvarlig

Patrick Fugl

Direkte telefon: 9694 3022
Mail: patrick@je.dk

__________
Grafisk


Lene

 

 


Mediegrafiker
Media Graphic Designer

Henriette Flensborg Nielsen

Direkte telefon: 9694 3010
Mail: henriette@je.dk

__________
Produktion


Nina

 

 


Produktionsansvarlig Broderi & Tekstiltryk

Nina Gammelgaard Jensen


Mail: nina@je.dk
Gitte

Broderi & Tekstiltryk

Gitte Vestergaard Knudsen

Gitte

Grafisk Medarbejder

Jan Kruse Hansen


Mail: jan@je.dk
Edita

Broderi & Tekstiltryk

Edita Jazdauskiene

Vibeke

Broderi & Tekstiltryk

Vibeke Sørensen


Mail: vibeke.s@je.dk
Per

Lagermedarbejder

Per Bak-Kristensen

Svarer inden for 1 time

- inden for vores normale åbningstider

Gratis

- første layout og korrektur er gratis

Prismatch

- vi giver prisgaranti