PERSONALE

__________
Salg

Mette

 

 

Salgsansvarlig
Sales manager

Mette Risvig Preddey

Direkte telefon: 7217 0740
Mail: mette@je.dk

Lea

Salgskonsulent
Sales

Lea Wullum

Direkte telefon: 9694 3012
Mail: lea@je.dk

Jørgen

Salgskonsulent & Logistik
Sales & Logistics

Jørgen Hansen

Direkte telefon: 9694 3027
Mail: jorgen@je.dk

John

Salgskonsulent
Sales

John Würtz

Direkte telefon: 4086 6070
Mail: john@je.dk

Kari

Områdechef Færøerne & Island
Area Manager Forøya & Iceland

Kári Hentze

Direkte telefon: 00298 210386 / 529025
Mail: kari@je.fo

Rikke

Kontorelev
Sales assistant

Rikke Madsen

Direkte telefon: 9694 3019
Mail: rikke@je.dk

__________
Administration

& økonomi

Lena

 

 


Administration & Bogholder
Bookkeeper

Lena Hagner

Direkte telefon: 9694 3011
Mail: bogholderi@je.dk

Bo

Direktør
Executive Director

Bo Handberg Madsen

Direkte telefon: 2682 2706
Mail: bo@je.dk

__________
Webshop

& ordrebehandling

Lene

 

 


Webansvarlig

Lene Kreutzfeldt Hansen

Direkte telefon: 9694 3013
Mail: lene@je.dk

Patrick

Merchandise & Specialshop ansvarlig

Patrick Fugl

Direkte telefon: 9694 3022
Mail: patrick@je.dk

__________
Grafisk & Marketing


Henriette

 

 


Mediegrafiker
Media Graphic Designer

Henriette Flensborg Nielsen

Direkte telefon: 9694 3010
Mail: henriette@je.dk

Amanda


Mediegrafikerlev
Media Graphic Designer Trainee

Amanda Hertz

Mail: amanda@je.dk

__________
Produktion


Nina

 

 


Produktionsansvarlig Tekstiltryk

Nina Alstrup Jensen


Mail: nina@je.dk
Gitte

Tekstiltryk

Gitte Vestergaard Knudsen

Gitte

Grafisk Medarbejder

Jan Kruse Hansen


Mail: jan@je.dk
Edita

Tekstiltryk

Edita Jazdauskiene

Mariia

Tekstiltryk

Mariia Dmytrenko

Lene V. Nielsen

Tekstiltryk

Lene Vestergaard Nielsen

1-3 dages leveringstid

- Vælg selv hvordan din ordre leveres

Fri fragt ved køb for 900 DKK

- Gælder alle kunder!

30 dages fuld returret

- Både Erhverv, Privat og forening